מועדון לקוחות

הצטרפו עכשיו!

הוסף הסרהדרום אפריקה

 

דרום אפריקה – 13 ימים

כולל ביקור במפלי ויקטוריה

 מסלול הטיול:

 

 

ימים 1-2, תל אביב- יוהנסבורג- קניון נהר בלייד
נצא בטיסת ישירה של אל על ליוהנסבורג העיר הגדולה בדרום אפריקה. עיר עסקים מודרנית הבנויה ממספר פרברי מגורים, איזור עסקים ופרברי היהודים. לאחר הנחיתה נסע מזרחה ,לכיוון "לון קרייק" המפל הגבוה  נחצה במעבר"טום הארוך", נתרשם מהנוף העשיר הצמחיה, המערות ומפלי המים. העברה לבית-המלון ללינה באזור.
 
יום 3, ג‘ קניון נהר בלייד - פארק קרוגר
נתחיל את הבוקר בביקור בקניון הנהר בלייד הידוע בנופיו המרהיבים. קניון עמוק ומרשים ביותר, ובו מפלים רבים היוצרים נקבות בסלע. נקודות תצפית מהממות, אתרי נוף כמו "חורי המזל של בורק", "חלונו של האל", והעיירה "פילגרימס רסט" (מנוחת עולי הרגל). בתום הביקור ניסע לעבר שמורת הטבע הידועה בעולם – פארק קרוגר. נגיע ונתארגן בלודג‘. נצא לתצפית ערב ברחבי השמורה.
 
יום 4, ד‘ פארק קרוגר – קייפטאון
נשכים עם אור ראשון ונצא לערוך על גבי רכבים פתוחים את סיור הספארי שלנו בחיפוש אחר "חמשת הגדולים" - פיל, אריה, נמר, קרנף ובופאלו כמו גם בעלי חיים אחרים החיים בשמורה. בתום הביקור ניפרד מאזור פארק קרוגר וניסע ליוהנסבורג. נמשיך לשדה התעופה ונטוס בשעות הערב לקייפטאון, העיר השוכנת בפינה הדרום מערבית של יבשת אפריקה, מקור ההתיישבות הלבנה בדרום יבשת אפריקה. באמצע המאה ה-17 הוקמה במקום תחנת שירות הולנדית לספינות של חברת הודו המזרחית ההולנדית וממנה התפתחה העיר. הארכיטקטורה של העיר מעורבת – הולנדית ובריטית-ויקטוריאנית עם אלמנטים מוסלמיים שהובאו עם העבדים מהמזרח.
יום 5, ה‘ קייפטאון, כף התקווה הטובה
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לבקר בשמורת כף-התקווה-הטובה. בדרך, נעבור בעיירת הדייגים "האוט ביי" (מפרץ העץ), נראה את חופי הים הפראיים והמסולעים, המקיפים גבעות ירוקות עם צמחיה רב-גונית. נעצור לתצפית עוצרת-נשימה - של נתיב ה-צ‘פמנס פיק (Chapman‘s Peak Drive).. במהלך הדרך ניתן לצפות על הקייפ – הנקודה הדרומית בה נפגשים זרמי שני האוקיאנוסים האטלנטי והאוקיאנוס השקט. בתום הביקור נשוב לקייפטאון דרך שמורת הפינגווינים, העיירה סיימונס טאון (שבה נמצא בסיס הצי הדרום אפריקני), וחוף הרחצה של מיוזנברג המקום שהיה אתר נופש הקיץ האהוב של היהודים עד כדי כך שקיבל את הכינוי "ג‘וזנברג".
 
יום 6, ו‘ קייפטאון, הר השולחן
היום נעלה ברכבל להר השולחן המפורסם שממנו נשקיף על חצי האי של כף התקווה הטובה (מותנה במזג האוויר). בתום הביקור, נסייר באתריה המרכזיים של העיר. נרד לסיבוב ברובע המוסלמי, נבקר ב"גנים" ובבית הכנסת הראשון. אחר הצהריים נחזור למלון להכנות לשבת. תפילה וסעודת שבת.
 
יום 7, שבת קייפטאון
אחר התפילה בקהילה היהודית וסעודת השבת נטייל בעיר ברגל.
 
יום 8, א‘ קייפטאון - דרך הגנים – אודסהורן
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון דרך הגנים, אחת הדרכים היפות ביותר בדרום אפריקה. נבקר במוזיאון הימי על שם דיאז. נמשיך לאודסהורן העיר הגדולה ביותר באזור ה"קארו הקטן". העיר מכונה "ירושלים הקטנה" בעקבות הקהילה היהודית שחייתה בעיר בעבר. בעל החיים ממנו לא תוכלו להתחמק כאן הוא היען: מאות ואלפי יענים יקדמו את פניכם בחוות גדולות ובאחת מהן נבקר.
 
יום 9, ב‘ אודסהורן – מערות הנטיפים קונגו – נייסנה
היום נבקר במערות הקנגו המפורסמות, שנחשבות לתופעה גיאולוגית מרתקת ונפתחו לראשונה לציבור בשנת 1891. נערוך ביקור במוזיאון המקומי בו מוקדש אגף לקהילה היהודית הגדולה שהייתה כאן בתחילת המאה ה-20. כמו כו נבקר בחוות חיות נכחדות. בתום הביקור נמשיך דרך מעבר הרי אאוטניקה לעבר נייסנה, עיירה יפה המכונה "היהלום של נתיב הגנים", ומתגאה בלגונה גדולה ומרשימה.
 
יום 10, ג‘ נייסנה- מפרץ פלטנברג – פורט אליזבט – יוהנסבורג
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיירת נופש השוכנת במפרץ פלטנברג . נבקר בשמורת הטבע של יער הציציקאמה, השוכנת לחופי האוקיאנוס ההודי. נטייל בשמורה המרהיבה דרך יער קסום. בתום הביקור ניסע לפורט אליזבט, משם נטוס בשעות אחר הצהריים ליוהנסבורג. בעיר מרכז יהודי מפותח, מסעדות כשרות, ובתי כנסת רבים.
 
יום 11, ד‘ יוהנסבורג - מפלי ויקטוריה
היום ניפרד מיוהנסבורג. בשעות הבוקר ניסע לשדה התעופה ונטוס למפלי ויקטוריה, אחד ממראות הטבע המדהימים באפריקה, שעל גבול זימבבווה וזמביה. בערב נצפה במופע פולקלור המתאר את חיי השבטים.
 
יום 12, ה‘ מפלי ויקטוריה – יוהנסבורג – תל אביב
היום נצא לראות את מפלי המים האדירים הנופלים מגובה רב לתוך קניון צר. בתום הביקור נטוס חזרה ליוהנסבורג. נמשיך לטיסה חזרה לישראל. תם ונשלם טיולינו המרתק והאקזוטי. נחיתה ביום 13
 

 

הטיול כולל:

* טיסות סדירות

* טיסות פנימיות בהתאם לתכנית

* מלונות בדרגת תיירות טובה

* אוטובוס צמוד וממוזג בהתאם לתוכנית הטיול.

* חצי פנסיון כשר בכל ימי הטיול + אפשרות הכנת כריכים לצהריים

* כל דמי הכניסות ופעילויות הספארי על פי התכנית

* מדריך מצוות סנטר נסיעות מומחה לאזור

* מיסי נמל והיטל דלק נכון ליום  1.4.13

 

הטיול אינו כולל:
* טיפים לנותני השירות בסך 80$  ,

* ויזה לזימבבואה, כולל מפלי ויקטוריה (לתשלום בחו"ל)

* מופעים ובילויי ערב שאינם כלולים בתוכנית

* ביטוח בריאות ומטען אישי, התואם למצב הבריאותי

* הוצאות בעלות אופי אישי

* שינוי במועד היציאה או החזרה בסך 50 $ עמלת משרד + דמי השינוי עצמו

  בכפוף לאישור חברת התעופה.

* תשר למדריך הקבוצה מקובל  5 $ ליום טיול

 

דמי ביטול לאחר ביצוע ההזמנה ואישורה:

עד 30   ימי עסקים לפני מועד היציאה :  255 $ לנוסע בחדר זוגי

29-15   ימי עסקים לפני מועד היציאה : 25%  לנוסע בחדר זוגי ממחיר החבילה

15-8     ימי עסקים לפני מועד היציאה : 50%  לנוסע בחדר זוגי ממחיר החבילה

7-0       ימי עסקים  לפני מועד היציאה : 100% דמי ביטול מלאים

 

אין החזרים מכל סיבה שהיא לרבות אשפוז ועל כן, מומלץ לנוסעים לבטח עצמם בביטוח דמי ביטול בנוסף לביטוח הרפואי, החל מיום ההרשמה לטיול.

 

 

ט.ל.ח