מועדון לקוחות

הצטרפו עכשיו!

הוסף הסרהחגיגה איטלקית

 

חגיגה איטלקית 

מסלול מיוחד לשומרי מסורת חצי פנסיון כשרֱ!!!

7 לילות / 9 ימים 

 

תאריכי יציאה:  10.7 31.7  21.8 28.8 

מסלול הטיול:                                

 

יום 1: ת"א – ורונה 

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לצפון איטליה לעיר ורונה, עם ההגעה נצא לביקור בעיר האוהבים ורונה, נצפה בארנה – האמפיתיאטרון המקומי והפעיל. נמשיך במדרחוב ונגיע עד לחצר מרפסת בה עמדה יוליה. לאחר מכן נמשיך לעיירת הקיט המקסימה סירמיונה היושבת על גדות האגם, נצפה במבצר המקומי נלמד את סודו ונסייר בסמטאותיה הציוריות של העיר העתיקה, נשוט באגם וכמובן שלא נוותר על הגלידה המקומית המשובחת. לינה באיזור.

 

יום 2: ורונה  - עיר התעלות ונציה

יום מלא במים ובמראות בלתי נשכחים. נקדיש את היום למלכת הים האדריאטי היא ונציה. עיר התעלות שוכנת בלגונה בשפך נהר הפו ומורכבת  מ-118 איים המקושרים בכ-400 גשרים. נבקר בגטו היהודי הראשון בעולם, נטייל בין סמטאות המעצמה הימית ההיסטורית ונגיע לכיכר סן-מרקו הגדולה. נתרשם מהבזיליקה המוזהבת וארמון הדוג'ים, נשקיף אל גשר האנחות  והגרנד -קאנאל, הגונדולות והגונדוליירים ושאר כלי השייט בתעלה הגדולה. בתום היום האגדי, נגיע למלוננו ללינה באיזור.

 

יום 3: ונציה – פיזה

נתחיל את היום בנסיעה דרומה, עם ההגעה נערוך ביקור בפיזה, נגיע ל"כיכר הקסמים" ונצפה באתר הבולט בפיזה, שממנו נובע עיקר המוניטין שלה, הוא מגדל הפעמונים הנטוי שלה הקרוי מגדל פיזה אשר הוחל לבנותו בשנת 1173. וכאשר הגיעו לבנית הקומה השלישית התברר כי הוא מתחיל לנטות לצידו. נעשו ניסיונות לייצב אותו במשך זמן הבניה. בשנת 1992 הוחלט לאסור כניסה למגדל בשל החשש לקריסתו. בוצעו פעולות שיקום, אשר לדעת המומחים, נותנים למגדל אורך חיים של 300 שנה. בשנת 2002 הוא נפתח לקהל. בהמשך נראה את בית הטבילה והכנסייה במקום. בתום הסיור העברה למלוננו באזור.

 

יום 4: פירנצה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לבירת טוסקנה, פירנצה - מלבד היותה מרכז כלכלי, עיקר חשיבותה של פירנצה הוא בתרומתה לאמנות העולם המערבי. בה גם נולדו, חיו ויצרו אישים הקשורים לאמנות, ספרות אדריכלות ומדע. נערוך עם הגעתינו סיור בעיר במהלכו נראה את הדואומו של פירנצה ושערי "גן עדן" של גיברטי, נבקר בכיכר הסניורה, ונשקיף מהפונטה ווקיו (הגשר הישן) על נהר הארנו. בתום הסיור העברה למלוננו באזור.

 

יום 5: לוקה מדינת הקיאנטי - סן ג'ימיניאנו  -  טוסקנה

נצא בנסיעה לביקור בעיר העתיקה של לוקה היפהפייה. עיר שעושרה במאות ה-16-17 הותירו בה שפע של מונומנטים. נשוטט בסמטאותיה הציוריות והשלוות, נשמע על שימור העיר העתיקה והחומה שנשתמרה ונשמע על הקהילה היהודית שחיה בה, עוד מתקופת ימי הביניים. ניסע לביקור בסן ג'ימיניאנו הציורית. נטייל בסמטאות העיר העתיקה ונשמע את סיפורה הייחודי של העיר. נתרשם מהמגדלים ונהנה מסיור בין החנויות הקטנות והגלידריות המוצלחות. לקראת הערב נגיע למלון.

 

יום 6: טוסקנה - סיינה - רומא

נסיעה לביקור בעיר העתיקה סיינה נבקר בכיכר הקאמפו בה מתקיים בכל קיץ מרוץ הסוסים, הפאליו המפורסם של סיינה. בהמשך נצא לכוון רומא - עיר הבירה של איטליה היא ללא ספק אחת הערים היפות והמיוחדות באירופה. רומא, בירת האימפריה הרומית לשעבר, היא עיר ענקית המשתרעת על פני שתי גדותיו של נהר הטיבר עם ההגעה נערוך סיור פנורמי בעיר ולאחר מכן העברה לבית המלון להכנות לקראת שבת.

 

יום 7: רומא

יום שבת יום מנוחה, לאחר התפילה וסעודת השבת, נצא לסיור רגלי בעיר באזור המלון בליווית המדריך.

במוצ"ש לאחר ההבדלה, . נצא לסיור ערב באתרים המוארים של העיר. נסייר רגלית בין הכיכרות, המזרקות והאתרים של רומא. נשליך מטבע במזרקת טרבי המפורסמת, נביע משאלה, כי לרומא חייבים לחזור!

 

יום 8: רומא

ביקור בליבה של רומא, בכנסיית הוותיקן נתרשם מכיכר סן-פיטרוס העצומה אותה עיצב ברניני. נכנס לבזיליקת סן פיטרוס. הכנסייה הגדולה והחשובה ביותר בעולם למאמינים הנוצרים הקתוליים. נראה את ה"פייטה היפה" של מיכאל אנג'לו ונשמע על האלמנטים המרכזיים בכנסייה. נמשיך לסיור ברומא הרומאית ונבקר בכנסיית סן פייטרו אין וינקולי (פטרוס בשלשלאות) ובה נמצא פסל משה המפורסם של מיכאל אנג'לו. נערוך תצפית על הקולוסאום אשר שאגת ההמון המשולהב כמו בוקעת ממנו. ממרומי גבעת הקפיטול נצפה בפורם הרומאי ובשער טיטוס המפורסם. אחה"צ זמן חופשי להנות מהקניות בעיר, בסיום העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה בתל אביב

נחיתה ביום ה- 9 ...

 

*מסלול הטיול כפוף לשינויים של חברת התעופה*

 

המחיר לאדם בחדר זוגי

1,895 $

  

המחיר כולל:
טיסות:
טיסות  שכר לאיטליה  

מיסים:

מס נמל בטחון ודלק נכון ליום 1.1.15 וכפופים לשינויים של חברת התעופה עד מועד יציאת הטיול.

הדרכה:
מדריך ישראלי מנוסה מצוות מדריכי "סנטר נסיעות"

כניסות וביקורים:
ורונה  / תצפית על הארנה  / המרפסת של רומיאו ויוליה / סירמיונה – סיור מקיף ושייט באגם

ונציה  / הגטו היהודי / כיכר סן מרקו /  גשר הריאלטו

פיזה / המגדל הנטוי /  פירנצה (טוסקנה( טיול מקיף
סן ג'ימינאנועיר המגדלים  /  סיינה /  פיאצה דל קאמפו
רומא / סיור מקיף בעיר  / ביקור בכנסיית הוותיקן / סיור לילי ברומא

טיפים:
מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל ( למעט  שירותי סבלות ומדריך הישראלי(

לינה:
מלונות מדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה

כלכלה:
ארוחות בוקר קונטיננטליות  מידי יום במזנון ממוצרים שמותרים לנו + ארוחות ערב כשרות וחמות

תחבורה:
אוטובוס ממוזג לביצוע תוכנית הטיול

הערות:
תוספת ליחיד בחדר

 

המחיר אינו כולל:


מסים:
כל תוספת למיסי הנמל ושינוי במחיר דלק שיתווספו למחיר מיום 1.1.15 ועד יום היציאה

ביטוח:
ביטוח נסיעות רפואי ומטען

הוצאות אישיות:
הוצאות בעלות אופי אישי לרבות תוספת לחדר ליחיד

יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול בסה"כ 50 $ + תוספת השינוי