מועדון לקוחות

הצטרפו עכשיו!

הוסף הסרהברצלונה וקוסטה בראווה

ברצלונה וקוסטה בראווה 

6 לילות / 7 ימים

תאריכי יציאה

6.7 20.7 27.7   3.8 17.8   31.8 

 

 

יום 1'- טיסה ת"א – ברצלונה- סיור פנוראמי ברצלונה                                             

עם ההגעה נערוך סיור פנוראמי בעיר. ונצא לסיור בעיירה בניולה הכפר האולימפי והאצטדיון בו זכתה ישראל לראשונה במדליה אולימפית, נעלה למונט ג'וייק (הר היהודים), נערוך תצפית על העיר מהפלאו נסיונל, משם נמשיך לסיור רגלי בשדרות "הראמבלס" המפורסמות. לביקור בשוק הבוקריה. נסיים את סיורנו בפלאזה קטלוניה  בתום הסיור העברה  למלון. קבלת חדרים והתארגנות לארוחת ערב.

יום 2'- חירונה ופיגראס 

לאחר ארוחת הבוקר יציאה ליום טיול לחלק הצפון מזרחי של קטלוניה לעיר אלף הכיבושים חירונה עירו של רבי יצחק העיוור בתקופת תור הזהב, חירונה הינה עיר קטלונית עתיקה השוכנת בנקודת מפגש בה נשתמרו שרידים  של הקהילה  היהודית ובה התגורר הרמב"ם. נסייר ברובע היהודי העתיק וברחוב פורסה ,נראה את הקתדרלה עם החלל הפנימי הגותי הרחב ביותר בעולם הנוצרי ונהנה מן האווירה במקום, נמשיך לפיגראס לביקור במוזיאון התיאטרון המיוחד והמדהים המוקדש לאמן המפורסם סלבדור דאלי בסיום הסיור נשוב למלון.

יום 3'-  סיור מקיף ברצלונה 

הבוקר נתחיל את סיורנו בעיר בכנסיית "סגרדה פמילייה" המשפחה הקדושה גולת הכותרת של העיר ברצלונה יצירת המופת של אנטוניו גאודי, נבקר "בקזה מילה" ו- "קאזה באטיו" גם היא מיצירותיו של גאודי, משם נעשה דרכנו לפארק גואל בו נראה כמה מיצירותיו של האומן המתחילות מעיצוב טבע ועד עיצוב בית השומר ומגדל המים המיוחד, נראה את הקתדראלה של העיר והרובע היהודי ובו בית הכנסת העתיק, כיכר העירייה, כיכר חיימה  ובסיום הסיור חזרה למלון להכנות לקראת השבת.

יום 4' – יום שבת     

יום מנוחה, יום חופשי לסיור רגלי באזור המלון ... או זמן חופשי לרחצה בבריכה.. במוצ"ש לאחר ההבדלה, באפשרותכם לצאת למופע פלמנגו בעיר ( בתשלום )

יום 5' - עיירות הקוסטה בראוה + שייט  

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לאורך מפרצוני קוסטה בראווה – קוסטה דל מאר, אשר כונתה ע"י מארק שאגל "גן  העדן הכחול", נבקר במצודה העתיקה, כפר הדייגים על סמטאותיו והמדרחוב הססגוני, ובסיום נצא בשייט לכיוון יורט דה מאר עיירת תיירות מהיפות באזור. לאחר השייט חזרה לברצלונה, העברה לבית המלון.

 

יום 6 – מונטסראט , ברצלונה  

 בבוקר נצא לסיור ברכס "המונסראט" ההר הקדוש שמורת טבע מדהימה ומרהיבה ביופייה- לביקור במנזר הבנדקיטי העתיק המתנשא בקצהו של צוק תלול, הטובל בנוף מגוון של יער צפוף ומסלע ייחודי. נעבור  דרך הנוף היפה ביותר בקטאלוניה, ההופך את המנזר לאחד האתרים מפורסמים ביותר בספרד. נטפס לגובה של 1,000 מ' לסיור במנזר הבנדיקטי שהוקם לכבוד המדונה השחורה,כמו כן נצפה במופע של ילדי המקהלה.נחזור לברצלונה ובערב נוכל  ונהנה יחד ממראה אתריה המפורסמים כשהם מוארים, נצפה  במופע המזרקות המפורסם כשהמים נעים לקצב המוסיקה ומוארים באורות צבעוניים, את הערב נסיים באזור הבילויים התוסס של ברצלונה עם המרינה, בתי הקפה המסעדות, הדיסקוטקים, המועדונים והקזינו.

יום 7' – ברצלונה- תל אביב    

לאחר ארוחת הבוקר והשלמת קניות, העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה ארצה נחיתה בשעות אחר הצהריים בתל אביב, תם ונשלם טיולנו...................................להתראות.

 

המחיר כולל:

טיסות סדירות במסלול ת"א – ברצלונה – ת"א

6 לילות בבתי מלון מדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה ע"ב ארוחות בוקר קונטיננטליות

  ארוחות שבת חמות וכשרות2

4 ארוחות ערב או צהריים  ( ארוחות דגים צמחוניות )

אוטובוס תיירים ממוזג ונוח (לא צמוד) לביצוע מסלול הטיול כמפורט לעיל.

סיורים וכניסות לאתרים כפי המופיע בתוכנית הטיול

טיפים לנותני השירותים בחו"ל

מדריך מקומי כמתחייב בחוק

מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה מטעם טיולי סנטר נסיעות.

המחיר אינו כולל :

 *כל מה שלא פורט בתכנית ו/או תחת הסעיף "המחיר כולל" ,ביטוח רפואי ומטען

תוספת 85 $ ליציאות בחודש יולי אוגוסט

תשר למדריך הקבוצה הישראלי 5 $ לאדם ליום