מועדון לקוחות

הצטרפו עכשיו!

הוסף הסרהיפן - ארץ השמש העולה

 

יפן לשומרי מסורת

12 ימים: JAHK

        חצי פנסיון        

15-26/5/2017

המחיר לאדם בחדר זוגי:4989$

 

טיול ביפן ייקח אתכם אל מחוזות מופלאים בהם מושגים כמו יופי, אסתטיקה והקפדה על כל פרט מקבלים משנה תוקף.

סיור במדינה מרתקת זו איננו עוד טיול: זהו מסע חוויתי חושני בעקבות מסורות עתיקות, אורבניות במיטבה מול טבע פראי מרהיב ביופיו.

תכנית הטיול מעמיקה, ייחודית ומעניינת  התוכנית נבנתה בסיוע מדריכים המומחים ליפן, אשר מדריכים טיולים למדינה זו שנים רבות. אתרי הביקור חושפים בפני המטייל את יפן על כל גווניה, החל מיפן המודרנית וכלה ביפן המסורתית. במהלך הטיול נפגשים המטיילים עם תרבות עשירה ומרתקת, מסיירים באתרי הטבע היפים ביותר, בשווקים ובערים של יפן. תכנית גדושה ומלאה : אין סיורי בחירה ואין ימים חופשיים.

 

 

מסלול הטיול:

יום 1-2/ ימים ב'-ג' /ת"א- אוסקה-קיוטו:
פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך אירופה לאוסקה. לאחר הנחיתה נערוך סיור בעיר במהלכו נבקר באחד מפלאי הארכיטקטורה של העיר המודרנית, "פלוטין גארדן" , הגנים הצפים הממוקמים על גורדי שחקים. נעלה למרומי המגדל לתצפית מדהימה על אוסקה אשר נבנתה מחדש אחרי שנהרסה במלחמת העולם השנייה, העיר, הגשרים והאיים פרוסים לרגלינו, נבקר ברובע דוטונבורי התוסס ולאחריו נמשיך בנסיעה לקיוטוללינה. ארוחת ערב בבית חב"ד.

יום 3 / יום ד' / קיוטו – בירתה העתיקה של יפן:
נצא ליום טיול בקיוטו שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים, מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. נבקר בטירת NIJO , במקדש רוינז'י (ROYANJI) ובמקדש קינקאקוג'י (Kinkaku Ji) הבנוי על אגם קטן, מצופה כולו זהב ובולט על רקע ההרים הירוקים סביב. נסייר ברובע העתיק של קיוטו על סמטאותיו הצרות, עם חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים שלו. נמשיך לשוק נישיקי ולרובע הגיישות גיון. בערב נבקר ב"בית שלום" – המרכז המיוחד של נוצרים יפנים אוהבי ישראל. זהו ביקור מרגש במיוחד הן לנו והן לאנשים המדהימים האלה שאוהבים את ישראל בכל נפשם .בסיום הטיול בעיר נחזור למלון בקיוטו. ארוחת ערב בבית חב"ד.

יום 4/ יום ה'/ קיוטו-  רכבת הבולט להירושימה – שייט לאי מייאג'ימה – משכן השינטו – אתר ההנצחה :

לאחר ארוחת הבוקר, העברה לתחנת הרכבת  באוסקה ונסיעה להירושימה ברכבת ה"בולט" המהירה Shinkensen  פאר מערכת התחבורה היפנית. עם ההגעה נצא בשייט לאי מיאג'ימהאי המקדש שהוכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו ונחשב לאחד מאתרי הטבע היפים ביפן! נסייר באי המקודש בשל מקדש איטסוקושימה Itsukushima shrine הציורי והמרתק ,הוא המקדש הצף, נשוב להירושימה לביקור בפארק השלום שהוקם אחרי מלחמת העולם השנייה. זהו פארק מיוחד אשר נועד להנציח את עבר על הירושימה ותושביה ברגע הטלת הפצצה האטומית ובתקופה שלאחר מכן, במהותו הפארק מסמל את השאיפה להשגת שלום עולמי, מרגש במיוחד פסל הילדה עם העגור המסמל ביפן אריכות ימים,. נבקר בגן שוקייאן, גן הנוף המכווץ.. בתום הביקור העברה למלון בהירושימה. ארוחת ערב במסעדה צמחונית.

יום 5/ יום ו'/ הירושימה- פוקויאמה-קובה:

לאחר ארוחת הבוק נבקר במפעל המכונית מזדה (מותנה באישור). ניסע לפוקויאמה  (Fukuyama) לביקור ב"מרכז החינוך לשואה" , מוזיאון המוקדש לזכרם של מיליון וחצי ילדים יהודים שנרצחו ע"י הנאצים. נמשיך לקובה, עיר נמל מהחשובות בערי יפן. בשנות ה-90 נפגעה העיר מרעידת אדמה אך היא שוקמה וכעת מהווה מרכז מסחרי אטרקטיבי ומודרני. עם ההגעה נעבור למלון להתארגנות לקראת שבת. קבלת שבת וסעודת שבת בקהילה היהודית. לינה בקובה

יום 6/ שבת/ קובה:

תפילה וסעודת שבת בקהילה היהודית. סיור רגלי בעיר. ארוחת ערב בקהילה היהודית.

יום 7/ יום א'/קובה-נארה-טאקאימה:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בנארה- בירתה הראשונה של יפן.נארה נבנתה במאה השמינית ושימשה כבירה פחות ממאה שנים. מתקופה זו נותרו מקדשים רבים בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות. אנו נסייר בפארק זה ונבקר במקדש טודאיג'י (Todai Ji) הוא מבנה העץ הגדול בעולם, ובו פסל בודהא ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים. נמשיך למקדש השינטו קאסוגה (Kasuga) מקשטות אלפי פנסים עשויים אבן וברונזה. נמשיך אל העיר העתיקה בלב טקייאמה הנמצאת בלב הרי האלפים היפנים ניכנס למוזיאון המיוחד  Yatai kaikan - שם נראה את המרכבות המקושטות בהן משתמשים פעמיים בשנה בתקופת הפסטיבלים , למצעד מרהיב ברחובות העיירה.. נטייל ברחוב המרכזי, סונומאצ'י, המאופיין בבתים מיוחדים לאזור האלפים היפנים . לינה בטאקאיימה . ארוחת ערב מחב"ד.

יום 8/ יום ב\/ טקייאמה – שיראקווה גו – מאטסומוטו- האקונה:
נבקר בשוק הבוקר על גדת הנחל וניסע לשיראקווה גו , עיירה אשר שימרה את אופייה במשך מאות שנים. בתי העיירה בנויים בסגנון הנקרא "גאשו זוקורי" – המאפשר לשאת את השלג הכבד שיורד בחורף, נבקר בבית מיוחד כזה. הכפר כולו הוכרז כאתר מורשת עולמית. נגיע למאטסומוטו (MATSUMOTO) הנמצאת בחבל האלפים היפנים. נבקר בטירת  מאטסומוטוהמכונה גם המצודה השחורה אשר נבנתה במאה ה-16 ושמשה את השוגונים והסמוראים במשך מאות שנים. בתום הביקור ניסע להאקונה, עיירת נופש השוכנת על שפת אגם אשי (Ashi) בתוך לוע ענק של הר געש שהתפוצץ לפני כמה אלפי שנים. הפעילות הגעשית מתבטאת היום בכך, שיש באזור מעיינות חמים רבים ואזורים של "אדמה פעילה", בהם הבוץ מבעבע והאדמה פולטת עשן וקיטור. בערב נרחץ במרחצאות המים החמים ואמבטיות יפניות. לינה ארוחת ערב מחב"ד בהקונה.

יום 9/ יום ג' /האקונה-טוקיו:

ארוחת בוקר ולאחריה נערוך שייט מהנה על אגם אשי המפורסם. על חופי האגם בנוי מקדש האקונה, ששער הכניסה הגדול והכתום שלו ניצב במימי האגם. נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה. גן רחב ובו, פזורים פסלים מודרניים מכל רחבי העולם. נוכל ליהנות משכשוך וטבילת הרגליים במים החמים הנובעים מהמרחצאות במקום – חוויה לגוף ולנפש. משם נמשיך לטוקיו.היא עיר הבירה של יפן המהווה את המרכז התרבותי והכלכלי של המדינה. טוקיו ממוקמת בחופו המזרחי של האי הונשו שהוא האי הראשי של יפן, על גדות מפרץ טוקיו. בטוקיו חיים למעלה מ-12 מיליון תושבים, ובטוקיו רבתי קרוב ל-34 מיליון תושבים. למעלה משני מיליון איש המתגוררים מחוץ לעיר נוסעים בקביעות לעבוד בתוך העיר טוקיו. עם ההגעה נערוך סיור היכרות ראשוני בעיר. נבקר באזור אודייבה - אזור בילוי חדש עם תצפית מיוחדת על העיר. נמשיך לאזור הבילויים שינג'וקו ונעלה לתצפית מרהיבה, על גורדי השחקים של טוקיו. ארוחת ערב בבית חב"ד .לינה בטוקיו.

יום 10/ יום ד'/טוקיו – סיור מקיף:
טוקיו - עיר גורדי שחקים עצומי ממדים, שלטי ניאון בכל מקום, מערכת כבישים הומה, מאות ואלפי כלי תחבורה ומעל הכל, קצב מהיר. זוהי טוקיו, הבירה היפנית והמטרופולין המאוכלס בעולם. העיר משמשת כבירת יפן  מאז 1868 והיא מקום מושבו של קיסר יפן. נצא לסיור במהלכו נבקר באחד ממרכזיה התוססים  של העיר ללא הפסקה,  ונתרשם מקצב החיים המדהים של היפנים. נסייר בעיר במקדש ברובע אַסַאקוּסָה (Asakusa Kannon Temple) שהוקם בשנת 628 ע"י שלושה דייגים שמצאו ברשותם את פסל האלה Kannon, אלת הרחמים הבודהיסטית. בחצר המקדש נמצאת קערת קטורת אשר ע"פ האמונה הבודהיסטית, יש בכוחה לרפא מחלות. המקומיים מאמינים שאם בתנועת ידיהם יסיטו את העשן לאיבריהם הפגועים, תעלם המחלה , נחלוף בבית הפרלמנט, נסייר במקדש מייג'י (Meiji Shrine), מקדש שינטו המוקדש לקיסר מייג'י, אשר שם קץ לשלטון הפיאודלי ביפן ב-1867 ופתח צוהר למערב והמודרניזציה. משם נמשיך לאקיהברה (Akihabara) רובע החשמל ומוצרי האלקטרוניקה של טוקיו ולאזור בילוי של צעירים יפנים ובו חנויות מזכרות Harakuku&Omotesando נמשיך בטיולנו לגינזה (Ginza), אזור קניות מהיוקרתיים, המהודרים והמשובחים ביותר בעולם,. ארוחת ערב בבית חב"ד. לינה בטוקיו.

יום 1211-/ימים ה'-ו'/ טוקיו- ת"א:

יום אחרון בטיולנו המיוחד. נתחיל את יומנו בביקור בשוק הדגים צוקיגי המפורסם של טוקיו (Tsukiji Fish Market) ניסע לנמל התעופה של טוקיו משם נמריא חזרה ארצה. (הגעה לתל-אביב למחרת)

**  סדר הביקורים והלינות עשוי  להשתנות.

 

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות סדירות (דרך יעד ביניים):

            יציאה לאוסקה:

            המראה מתל-אביב בשעה 08:00 /נחיתה בפרנקפורט בשעה  11:35

            המראה מפרנקפורט בשעה 13:20 / נחיתה באוסקה בשעה 07:40

           חזרה מטוקיו:

           המראה מטוקיו בשעה 12:35 / נחיתה במינכן בשעה 17:40

           המראה ממינכן בשעה 22:55 / הגעה לתל-אביב בשעה  03:35 (למחרת )

   ** שעות הטיסה בכפוף לשינויים כפי שיימסרו ע"י חברת התעופה

 • מסים:

מס נמל, בטחון ודלק נכון ליום 01.11.16 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול

 • בתי מלון:

בתי מלון מדרגה תיירות טובה / ראשונה  (במרבית חדרי המלון ביפן המיטות נפרדות)

 • כלכלה:

חצי פנסיון: ארוחות בוקר בבתי המלון/ הכנת כריכים לצהריים+ 8 ארוחות ערב חב"ד+ ארוחת ערב צמחונית.

 • תחבורה:

אוטובוס נוח וממוזג להעברות/ סיורים, רכבות מהירות ורכבות מקומיות בהתאם למסלול הטיול.

 • כניסות וביקורים באתרים עפ"י המסלול
 • תשר לנותני השירותים בחו"ל
 • הדרכה:

            מדריך ישראלי צמוד מומחה ליכד ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.

 • אזניות שמע

 

המחיר אינו כולל:

 • מסים:

כל תוספת במסי הנמל ושינוי במחיר הדלק שיתווספו לאחר ה – 1.11.16

 • ביטוח:

ביטוח נסיעה רפואי ומטען. מומלץ ביטוח מורחב.

 • הוצאות בעלות אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד
 • משקאות בארוחות
 • המחיר אינו כלל תשר למדריך הטיול
 • אין שירותי סבלות  בבתי המלון ביפן

 

הערות:

 • סדר הביקורים עשוי להשתנות.
 • מחיר הטיול מותנה במינימום 30 משתתפים