אודות סנטר נסיעות


סנטר נסיעות בע"מ פרופיל החברה:

סנטר נסיעות בע"מ הנה חברת נסיעות, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת ותיירות המתמחה בחתך אוכלוסיה רחב של ציבור שומרי המסורת והציבור החילוני אשר מעוניין בטיולים מאורגנים לשומרי מסורת הכולל אוכל כשר, תפילה ושהייה בקהילה היהודית במסגרת השבת וכן התחקות אחר אתרים ושורשים יהודיים ברחבי תבל.

נסיעה לחו"ל היא תמיד מאורע מרגש, אם זה נופש, לטיול או כל אירוע אחר. ליהודים שומרי המסורת והכשרות הנסיעה תמיד מלווה בחששות ובספקות: היכן לאכול? מה לאכול? היכן להתפלל? ובעיות שונות אחרות שצצות תמיד בזמן הלא נכון.

 

סנטר נסיעות וטיולים מאורגנים לשומרי מסורת שמה דגש על אופי הקבוצה וחתך הגילאים, מקפידה על טיב הכשרות ואיכות המזון לאורך כל מסלול הטיול המאורגן, רמת בתי המלון וקירבתם לקהילה היהודית בשבתות, התאמת המדריך לקבוצה והתמחותו המקצועית והספציפית לטיול מאורגן. אתרים נבחרים ומרתקים המעניקים לחופשה ידע השכלתי וסיפוק הנאתי. בחברת סנטר נסיעות עומד לרשותכם צוות מסור ומיומן של עובדים אשר משקיעים כל העת את זמנכם לספק את רצונות ודרישות הלקוח ובוחרים את יעדי ומסלולי טיולים מאורגנים לשומרי נסיעות על פי היצע והביקוש לפי התקופה המתאימה ביותר לביצוע הטיול.

 

למנכ"ל סנטר נסיעות, איתמר מדינה, רקורד וניסיון עשיר בארגון אירועים וטיולים מאורגנים לשומרי מסורת. חוש האישי של איתמר מדינה לקלוט את אופי המטיילים ולעמוד על טיבם וצורכיהם האמיתיים, הניבו בהצלחה רבה בארגון אירועים לציבור הפנויים והפנויות, משפחות ברוכות ילדים, חד הורים, חוג גיל הזהב וחוג חזו"ן.  

 

הצלחה זו הניבה מאגר גדול של לקוחות נאמנים אשר בוחרים לטייל ולנפוש בארץ ובעולם עם "סנטר נסיעות" - טיולים מאורגנים לשומרי מסורת.

 

תחומי הפעילות וההתמחות של סנטר נסיעות:

 

 

הנכם מוזמנים לחוויה ממכרת שתהפוך אתכם ללקוחות קבועים ומרוצים...

 

נסו ותיהנו 03-6227777


הדפס