מועדון לקוחות

הצטרפו עכשיו!

הוסף הסרהטיול מאורגן בפסח לשומרי מסורת שנים עשר ימים של חוויה בלתי נשכחת

  פסח כשר בביג'ין ושנגחאי לשומרי מסורת

תאריך יציאה 17.4 

יום 1 :– -  ת"א – בייג'ינג (פקין)
פגישה בנמל התעופה בן גוריון בשעות  וטיסה לבייג'ינג שבסין.
בייג'ין היא בירת סין , ומאכלסת כ- 18 מליון בני אדם. בייג'ין היא עיר מתקדמת, מלאה בגורדי שחקים, משרדים, כיכרות, כבישים רחבים,נופים מרהיבים,וכמובן המון שווקים . ואם כבר הפסקתם לשכוח, בייג'ין אירחה את האולימפיאדה.
 
יום 2 :– בייג'ינג-שנחאי
לאחר הנחיתה ניסע  לתחנת הרכבת לנסיעה ברכבת המהירה לשנחאי, בנסיעתנו נעבור דרך כפרים ומרבדים של שדות אורז, הרים ועמקים מרהיבים ביופיים עד בואכה שנחאי... מיד עם הגעתינו, העברה למלון ללינה וארוחת ערב...
 
יום 3 : – שנחאי – ליל הסדר
שנחאי, ניגודי הקצוות בשנחאי – מחלפים מודרניים מול סמטאות צרות, תחבורת פאר של עשירים מופלגים מול עגלות מרופטות של סבלים קשי יום, משכנות עוני ורבעים דלים מול מגדלי תקשורת נוצצים, מלונות פאר ומרכז עסקים ובורסה – כל אלה הופכים את שנחאי לחוויה מרכזית בפענוח תרבותה של סין. היא העיר הגדולה והמודרנית ביותר בסין, ערש המהפכות הסיניות במאה ה-20, המקור לאידיאולוגיה של המשטר וכרך עסקים בינלאומי ענק על גדות נהר הואנג פו. העיר הרועשת והתוססת הזו הפכה, תוך פחות ממאה שנה, מעיירת דייגים צנועה לעיר מושבם של סוחרים ואנשי צבא אירופים, שכפו את נוכחותם על סין במאה ה-19 ובנו כאן רבעים ושכונות בסגנון אירופי. בעורפם של המבנים הקולוניאליים מתנשאים היום מגדליה המודרניים, המעוצבים להפליא, של  שנחאי. הרובע העתיק הזעיר שלה, על גניו ומקדשיו המסורתיים. הבוקר נצא לסיור שורשים ברובע היהודי שבעיר, נמשיך לביקור בבית הכנסת "אוהל משה " פארק האנדרטה בעברית, הרובע היהודי, נאנג'ינג "מרכז האופנה הסינית" והמדרחוב ההומה אלפי סינים ותיירים. נבקר במוזיאון העירוני העשיר בפריטי האומנות והארכיאולוגיה הסינית, נמשיך לגני YU YUAN   דגם של אדריכלות הגנים הסינית,  כולל הבזאר הגדול (מודל העיר הסינית בעולם) נטייל בטיילת הבונד לאורך נהר הואנג פו, בתום הסיור נשוב למלון להכנות לליל הסדר , בערב ארוחת ערב חגיגית ומפוארת
עם חזן עורך סדר כהילכתה...
 
יום 4 :– שנחאי - פסח
חג פסח יום מנוחה, לאחר התפילה וסעודת החג, תוכלו לצאת להנאתכם בטיול רגלי בכפר היפיפה שסביב המלון, נשוב לארוחת צהריים במלון ובערב לאחר ההבדלה, נצא לצפות במופע אקרובטיקה מדהים ועוצר נשימה...
יום 5 : –שנחאי – סוג'ו ונציה של המזרח :
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסייר בעיר הגנים והתעלות היפהפייה ( ונציה בסין ), שמרקו פולו כינה "ונציה של המזרח". נערוך ביקור בגן ליאון גרוב. נתפעל מארמונות ומאדריכלות הגנים הקסומים, נלמד אודות המיזוג שבין הטבע והבנוי במסורת הגינון הסיני. בדרך נעצור לביקור ב"כפר על המים" – "ג'ואו-ג'ואנג" הקסום. שחזור מיוחד של כפר סיני אותנטי על כל הפינות המיוחדות שבו כולל חנויות עתיקות המציעות שלל מוצרי אופנה ודיסקית ישנים לצד חדשים. בתום הסיור נשוב למלון ללינה וארוחת ערב ...
 
יום 6 :–  שנחאי -  האנגז'ו
בשעות הבוקר,ניסע להאנגז'ו (Hangzhou)  שממוקמת במזרח סין הקלאסית. זוהי עיר הגנים הקיסרית העתיקה, בה ביקר מרקו פולו במאה ה- 13 ותיאר אותה כעיר היפה והזוהרת עלי אדמות. העיר מפורסמת בייצור התה הסיני, טובלת בירק, מים וערפל תמידי, המעניקים לה אווירה רומנטית במיוחד. נערוך ביקור בפגודת שש ההרמוניות הבודהיסטיות, בחווה לגידול מטעי התה ונערוך שייט באגם המערבי ולאחריו ביקור במנזר LIN-YIN עם מכלול המקדשים. בתום הסיור, נשוב למלון ללינה וארוחת ערב.
 
יום 7 :– יום שישי – שנחאי – בייג'ין
הבוקר נעזוב את המלון ונעבור לתחנת הרכבת לנסיעה ברכבת המהירה לבייג'ין, בנסיעתנו נעבור דרך כפרים ומרבדים של שדות אורז, הרים ועמקים מרהיבים ביופיים עד בואכה בייג'ין מיד עם הגעתינו, העברה למלון להכנות לקראת השבת... קבלת שבת, קידוש וסעודת שבת כהלכתה..
 
יום 8 :– יום שבת – בייג'ין
יום שבת יום מנוחה,  בשבת, לאחר התפילה וארוחת הבוקר, זמן חופשי להתרגעות בבריכת המלון, או טיול רגלי באזור המלון בליווית המדריך. בשעות הצהריים סעודת שבת, ובמוצ"ש לאחר ההבדלה, נצא לסיור בשוק הלילה כדי לראות מנהגי האכילה המוזרים של אנשי בייג'ין.      
 
יום 9 – בייג'ינג – מוזיאון הבירה ,מקדש השמיים,פארק בייאחן מפעל הפנינים ושווקים
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור במוזיאון הבירה (Shou dub o wu guan Xin guan) ,זהו מוזיאון חדש במבנה מודרני,סמוך לכיכר טיאנאנמן , המציג כ – 5,600 פריטים מדהימים ביופיים  מתוך אוסף ענק של אומנות סינית היסטורית, שהוצגו בעבר במקדש קונפוציוס.
נמשיך לביקור ב " מקדש השמיים " (Temple of Heaven - Tiantan)  האתר נמצא בתוך גנים מרהיבים, בו נהגו קיסרי סין להקריב לרוחות אבותיהם היושביםבשמיים. לבד מהארכיטקטורה המהממת של המקדש, תמצאו בפארק הענק והמטופח עשרות-אלפיאנשים העוסקים בטאי צ'י, קונג פו, הטסת עפיפונים, משחקי שח וקובייה, מספרי סיפורים, ושאר משחקים סינים. הכול  מנוהל ומסודר, והתנאים אידיאלים לכל הפעילויות על פי מיטבהמסורת הסינית הדואגת לאזרחיה. . נבקר בעיר האסורה  השוכנת לה במרכז העיר  הנקראת גם "הארמון המלכותי "  אשר שימש  את שושלת צ`ינג ומינג אשר היום נקראמוזיאון הארמון. זהו הארמון הכי גדול בעולם ונדרש כמה שעות לסייר בו נבקר בכיכר טיאנאמן Tiananmen Square- הנמצאת במרכז העיר ממול לשער הדרומי של העירהאסורה. בשנת 1989 נטבחו אלפי סטודנטים ואזרחים אשר הפגינו בעד הדמוקרטיה והחופש, היום הכיכר מלאה באנשים אשר מגיעים להפריח בלונים ועפיפונים, נמשיך את הכרותינו עם העיר העתיקה , משם נמשיך לביקור במפעל הפנינים שם נלמד על גידול הפנינה וניצול המינרלים שבה בתחום הקוסמטי. שם תוכלו לקנות את קרם הפנינים המפורסם ופנינים אמיתיות הגדלות במים מתוקים.
בהמשך נגיע לפארק בייחאן - פארק עצום, בעל ארבעה שערי כניסה. על רוב שטח הפארק משתרע אגם, מכוסה חלקו בצמחי לוטוס הפורחים בעונתם ומהווים תמונה אקזוטית, הכיף הגדול באמת הוא לטייל בפארק, לשוט באגם, לראות את הסינים מבלים את הפנאי שלהם בפעילויות ספורטיביות: ריקודים סלוניים, שירה, פיתול סרטים ועוד כהנה וכהנה .. לאחר מכן נגיע ל"שוק סמטת המשי" Xiushui Market אליו כל ישראלי  ישמח להגיע.   Xiushuiהוא בזאר ענקי המשתרע על פני 6 קומות,בשוק תמצאו מבחר רב של בגדים, שעונים, תיקים ותכשיטים זולים  , נאפשר לכם לטייל  וליהנות ממבחר המציאות הקיימות בשוק בתום הסיור נשוב למלון להכנות לקראת ערב חג שביעי של פסח... תפילה  וארוחת ערב חגיגית
 
יום 10 :– בייג'ין – שביעי של פסח
חג שביעי של פסח, יום מנוחה,  לאחר התפילה וארוחת הבוקר החגיגית, זמן חופשי להתרגעות בבריכת המלון, או טיול רגלי באזור המלון בליווית המדריך. בשעות הצהריים סעודת חג, ובמוצאי החג לאחר ההבדלה נצא לבילוי לילי לצפות במופע "קונג-פו" מרתק ביופיו..
יום 11 : – - בייג'ינג – החומה הסינית הגדולה / הדרך הקדושה "דרך הרוחות".
בשעות הבוקר המוקדמות נצא צפונית לעיר שם מתנשאת שרשרת הרים, עליהם בנויה חומת סין,אחת משבעת פלאי עולם, הנודעת החומה הגדולה בעולם, שאורכה כ-6,000 ק"מ. נעלה רגלית אל החומה בת אלפיים השנה, ששימשה קו הפרדה צבאי ותרבותי, שהבחין בין "בני התרבות" ל"ברברים". ונחוש את פעמי ההיסטוריה.לאחר מכן נצא לכיווןהדרךהקדושה (Sacred Way), שמצידה הימני נמצאים שרידי האגורה הגדולה (ככר השוק ומרכז החיים המסחריים) שלהעיר מהמאה ה-3 לפנה"ס. כבר מכאן אפשר לראות את המבנה היפהפה של הספרייה של צלזוס, מבצבץ מעל מבני האגורה. רחבת הכניסה המקסימה של הספריה מונמכת מפני הרחוב, ומשמשת כחלקמצומת רחובות שהייתה לב החיים של העיר. יורדים אל הרחבה ומצטרפים למאות המבקריםהניצבים על מדרגות הכניסה לצילום, כי חזית הספרייה בת שלושת הקומות היא המבנה המרשיםביותר באתר ואחד השמורים ביותר מבין המבנים הקלאסיים של העולם העתיק. נתרשם מהחזית היפה, על גילופי האבן שלה, עמודיה מלאי החן והפסלים העומדים ביניהם שנותנים לנו מושג מהעל תפארתם של רחובות הערים בימי רומא. נמשיך לביקור בקברי הקיסרים של שושלת מינג הזוהרת ול"דרך הרוחות" המובילה אליהם, נבקר בבית חולים סיני ונוכל לקבל אף מסג' לרגליים. בתום הביקור נשוב למלון ללינה וארוחת ערב
יום 12 :  –  בייג'ין – גווילין הקטנה
נצא לסייר בעיר העתיקה והישנה על גבי ריקשות נהוגים בידי רכבים סינים עמלי יום, נרכב בין הסמטאות הישנות ונצפה באורח חייהם של המקומיים . נבקר בבית סיני טיפוסי ואופייני לעיר הבירה, נמשיך משם לסיור מרתק בגווילין הקטנה משהו שמזכיר מאוד את גווילין בעיקר בגלל הדמיון של צוקי סלע גדולים וקניון צר בתווך, מכוניות גולף קטנות, דרגנוע הארוך ביותר בעולם בצורה של דרקון העולה במעלה ההר, אמבטיות גלישה במורד ההר על גשר תלול, אגם שנוצר בין הצוקים, רכבל בין מצוקי ההרים, באנג'י ועוד נופים מרהיבים ועוצרי נשימה.. בתום הסיור נשוב למלון ללינה וארוחת ערב..
 
 
יום  13 :  בייג'ין  –  אצטדיון "קן לציפור " בית חולים סיני "שוק המשי" 
לאחר ארוחת הבוקר נתארגן לעזיבת המלון ונצא לבקר במפעל ליצור משי, נעקוב מקרוב אחר התהליך "מהפקעת של טוואי המשי ועד לתצוגת האופנה העולמית". לאחר מכן נבקר בארמון הקיץ המפואר, מקום מושבם של קיסרי סין בתקופת חודשיהקיץ הלוהטים, ארמון הקיץ , הנו פארק עצום וציורי עם אגם מרהיב המחבר בין התעלותבבייג'ינג נחזה בציורי המופת לאורך המסדרון הארוך (כ-700 מ' אורכו). חלק מהציוריםנשטפו בתק' מהפכת התרבות. נטפס לאורך גבעת אריכות הימים לעבר מקדש החוכמה ונרדלרחוב המשוחזר מעיר הגנים סוג'ו. נבקר בשוק הפנינים ( Parel Market) – שהו שוק גדול המציע מגוון רב של מוצרים . על הקרקע ניתן למצוא מוצרי אלקטרוניקה,צילום ,העתקי שעונים ,תרמוסים סכיני כיס ועוד . בקומה השנייה ניתן למצוא נעליים,בגדי נשים וגברים,תיקים,ציוד ספורט ועוד. בחלקו העליון של השוק הסינים שומרים את התכשיטים,אבנים יקרות,פנינים ומזכרות אחרות. אתם יכולים לעשות את העסקה הטובה ביותר (ממש זול,אם אתם יודעים כיצד להתמקח).
נגיע גם לשוק האלקטרוניקה , בו אנו צריכים יום שלם רק לטייל במקום נמצא שלל מוצרי אלקטרוניקה במחירים ממש זולים. לא לשכוח להתמקח על המחיר!. בדרך נצפה באצטדיון הלאומי שהוא  ללא ספק המבנה המרגש ביותר בפארק וגם המבנה המוכר ביותר של האולימפיאדה בסין כשעוד לפני השלמתו הפך למבנה המצולם והמסקרן בעיר. נוכחותו המדהימה מוענקת לו על ידי המעטפת האבסטרקטית העוטפת את המבנה האליפטי ומורכבת מקורות פלדה המתפתלות ונשזרות זו בזו. המקום מיועד 100,000 צופים שמגיעים לצפות בתחרויות האתלטיקה ובטקסי הפתיחה והסגירה של המשחקים שמקיימים.המבנה המעניין מצית את הדמיון, לכן הוא גם נקרא "קן הציפור". זאת משום שבמבט מרחוק, בשל צורתו האובאלית והקורות שכאילו הונחו זו על גבי זו בצורה מקרית מתוך גחמה של פסל, הפלדה מאבדת ממשקלה ונראית כמו זרדים רכים שסודרו על ידי ציפור ענק.
בתום הסיור, העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לתל אביב... נחיתה ביום ה – 14
 
חשוב לדעת:
 
 • יתכנו שינויים בסדר הביקורים בהתאם לטיסות ובהתאם להחלטות המדריך המקומי.
 • במניין הטיול נכללים ימי היציאות והחזרות. חובה להזמין ביטוח ל – 12 ימים.
 
 
 
מחיר הטיול כולל:
 • מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה
 • טיסות ת"א - ביג'ין -- ת"א 
 • אוטובוס תיירים נוח וממוזג כמקובל במדינה זו.
 • כניסות לכל האתרים הכלולים והמפורטים במסלול הטיול
 • 2 מדריכים : מדריך ישראלי מנוסה ומומחה לסין ומדריך מקומי צמוד דובר אנגלית
 • ארוחות בוקר במזנון  ממוצרים שמותרים לנו: חביתות,  גבינות, ירקות, סלטים, יוגורטים, ריבה, חמאה, מצות, בכלים חד פעמיים
 • ארוחת צהריים ארוזה בשבוע של פסח בלבד.
 • 10 ארוחות ערב / צהריים  חמות בכשרות גלאט מהדרין...
 • מיסים בארץ ובחו"ל. נכון ליום 1.10.15
 • תשר לסבלים במלונות.
 
מחיר הטיול אינו כולל:
 • ביטוח נוסעים ומטען המותאם למצב הבריאותי.
 • אשרה – ויזה לסין: 75 $
 • תשר – טיפ למדריך הקבוצה בסוף הטיול, ( כ –  5 $ מינימום ליום טיול )
 • הוצאות אישיות,בילויים בערבים מופעים ואתרים שאינם מופיעים תחת הסעיף כולל.
 
אין החזרים מכל סיבה שהיא לרבות אשפוז ועל כן, מומלץ לנוסעים לבטח עצמם בביטוח דמי ביטול בנוסף לביטוח הרפואי, החל מיום ההרשמה לטיול.
 
ט.ל.ח