מה צריך לדעת על ביטוח נסיעות פספורט קארד?

קרדיט תמונה: freepik

רוב האנשים שטסים לחו"ל דואגים לעשות ביטוח נסיעות שחוסך לכם הוצאות רבות. אנו מדברים על חיסכון של מאות דולרים בכל פעם שישנו צורך לקבל מענה רפואי הולם. אנשים שאין להם ביטוח נסיעות לחו"ל יסתפקו בטיפול רפואי באיכות ירודה כדי לחסוך בעלויות. מי שיש לו ביטוח נסיעות של חברת פספורט קארד יודע כי הוא יכול לקבל את הטיפול הרפואי הכי איכותי. עם זאת יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם עושים את הביטוח. כל מיני דברים קטנים שיאפשרו לכם לעשות את הביטוח בלב שלם.

 

לא הכי זול – כן הכי משתלם

גילוי נאות, כאשר מסתכלים על פספורט קארד מחירים מגלים כי הם לא הכי זולים. מי שמחפש את ביטוח הנסיעות הכי זול יצטרך לבחון חברות ביטוח אחרות. מה שאפשר להגיד על חברת פספורט קארד זה שהיא מציעה את הביטוח המשתלם ביותר. ביטוח שלא ידרוש מכם לעשות אף פעולה כאשר אתם מפעילים אותו. את הכסף שאותו תצטרכו כדי לשלם על ההוצאות השונות תקבלו ישירות לכרטיס האשראי שנמצא ברשותכם. כמה שזה קל, ככה זה גם יהיה יעיל.

 

שמירה על הכרטיס המגנטי

אם זוהי הפעם הראשונה שעשיתם ביטוח נסיעות של חברת פספורט קארד תצטרכו לקחת את הכרטיס המגנטי. הכרטיס המגנטי נמצא בשדה התעופה, במקום שבו לא תצטרכו לעמוד בעומסים. אחרי שאתם לוקחים את הכרטיס המגנטי יהיה עליכם לשמור אותו כדי שיהיה אפשר להטעין בו כסף. אם לא תשמרו את הכרטיס המגנטי זה עשוי להיות בעייתי מאוד כאשר תרצו לקבל טיפול רפואי אפקטיבי. לכן אנו מציעים לכם לשמור את הכרטיס הזה ביחד עם כל כרטיסי האשראי שלכם.

 

אל תזרקו את המסמכים הרפואיים

זה נכון כי את התשלום על ההוצאות הרפואיות עושים עם הכרטיס המגנטי. אתם מהצד שלכם לא תצטרכו להוציא כסף כאשר תרצו לקבל טיפול רפואי כזה או אחר. אך עדיין זה לא אומר שאתם יכולים לזרוק את המסמכים הרפואיים שמעידים על התשלום. יכול להיות שחברת פספורט קארד תרצו לראות את המסמכים האלה מסיבות שונות. כדי שתחסכו לעצמכם מצב שבו אתם נאלצים לשלם מכיסכם, תשמרו היטב על כל מסמך רפואי שיש ברשותכם.

 

עושים את הביטוח טרם הטיסה עצמה

טסתם לחו"ל מבלי שעשיתם ביטוח נסיעות פספורט קארד? עליכם להבין כי מחו"ל לא תוכלו לעשות את הביטוח עצמו. יש כאלה שרוצים לעשות את הביטוח רק במקרה שבו הם מרגישים לא טוב. חברת הביטוח תבטח אתכם רק במקרה שבו עשיתם את הביטוח טרם היציאה מהארץ. מי שיוצא מהארץ ללא ביטוח נסיעות בתוקף אמור לדעת כי הוא לוקח על עצמו את הסיכון. בדיעבד שווה לכם לעשות ביטוח נסיעות על מנת שתוכלו לטייל ללא אף חשש.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

תיק תק אתר ספא

יש כל כך הרבה מקומות לעשות ספא היום, אבל איך נדע לבחור מתוך כל ההיצע הזה את הבחירה המשתלמת ביותר?

בלוג

ספא אבנים חמות

ספא אבנים חמות הפך לאחד הדרישות הפופולריות ביותר, יש לא מעט מקומות אשר יציעו לכם ספא אבנים חמות, אבל לא